Druga tura rekrutacji w ramach Programu PROM

Rozpoczęła się druga tura rekrutacji w ramach II edycji Programu PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej, sfinansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej. Celem programu jest wymiana stypendialna adresowana do doktorantów i młodej kadry akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego. Program umożliwia wzięcie udziału w krótkich wyjazdach zagranicznych.

W I edycji Programu uczestnicy brali udział m.in. w kursie językowym w Singapurze, szkole letniej w Szanghaju oraz w stażach badawczych w Hong Kongu, Pekinie, Sapporo i Tajpej!

Rekrutacja dla pracowników naukowych została już zakończona. Obecnie trwa druga tura rekrutacji dla doktorantów i doktorantek UW. Zgłoszenia należy przesyłać do 31.01.2020 r. W przypadku nieobsadzenia wszystkich dostępnych miejsc w Programie, rekrutacja będzie dalej prowadzona w trybie ciągłym. Pytania dotyczące Programu oraz dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres prom@wpia.uw.edu.pl. Więcej informacji dostępnych jest w zakładce Grants and programs – PROM.